SEPETİM


  Toplam:
  ₺ 0,00

  Kargo & İade

  İptal İade Şartları

  İfpirlanta.com'dan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü koşulsuz iade imkanı ile iade prosedürleri ya da şartları ile uğraşmazsınız. İade etmeye karar verdiğiniz siparişiniz için teslim aldıktan sonraki ilk 14 gün içinde bize telefonla ulaşmanız yeterlidir. İadenin yanı sıra başka bir model ile değişim yapmak için de bize ulaşabilirsiniz.
  İade taleplerinde, 28.05.2014'de yürürlüğe giren 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanmaktadır. İade işleminin tamamlanabilmesi için siparişinizin size ulaştırıldığı hali ve içeriğiyle eksiksiz olarak tarafımıza kargo ya da elden ulaştırılması gerekmektedir. Yasa gereğince özel istekleriniz doğrultusunda üretilen, üzerinde değişiklik yapılan, kişiye özel hale getirilen ya da yeniden satılabilmesi mümkün olmayan bir hale getirilen ürünlerde iade hakkı bulunmamaktadır. İadeniz tarafımızca teslim alınıp onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde para iadesi yapılacaktır. Sipariş tutarı ödediğiniz şekliyle ve kesinti olmaksızın aktarılır.
  Yeni verdiğiniz ya da henüz teslim almadığınız bir siparişi iptal etmek istediğinizde bize telefonla ulaşmanız gerekmektedir. İptal işlemi yapılarak ödediğiniz aynı yolla ve 3 iş günü içerisinde size aktarılacaktır.

   

   

  Teslimat Şartları

  İfpirlanta.com  üzerinden yapılan alışverişlerde kargo gönderimleri sigortalı ve ücretsiz olarak yapılmaktadır. Tüm ürünlerde tahmini teslimat süresi belirtilmiştir. Farklı bir gelişme olduğu takdirde ise size mutlaka bilgi vereceğiz ve çözüm konusunda yardımcı olacağız.
  Aksi belirtilmedikçe teslimatlar Yurtiçi Kargo tarafından yapılmaktadır. Bölgenizin Yurtiçi Kargo'nun faaliyet alanı dışında kaldığını düşünüyor ya da farklı bir kargo firmasının teslim etmesini istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz. Siparişler If Pırlanta tarafından her gün saat 18.30 civarında kargo firmasına teslim edilmektedir ve o gün yola çıkmaktadır. Siparişinizin ne durumda olduğu ile ilgili bilgiler düzenli olarak siteye işlenmekte ve aynı zamanda sipariş sahibine mail ile bilgi verilmektedir.
  Tarafımızdan kargo firmasına teslim edilen ürünlerin, adresinize bağlı olmak üzere 24 ya da 48 saat içinde size ulaşması beklenmektedir. Teslim alacak kişinin iletilen adreste bulunamaması durumunda, kargo firması bilgi formu bırakmaktadır. Adresine bu şekilde bir bilgi notu bırakılan kişinin 3 iş günü içinde ilgili kargo şubesiyle irtibat kurması gerekmektedir.
  Sigorta kapsamından faydalanabilmek için, ürünleri teslim alırken kontrol etmeniz gerekmektedir. Eksik ya da hasarlı ürün olduğunu düşünüyorsanız kargo yetkilisine tutanak tutturun ve lütfen bizimle irtibata geçin.

  Theme Shipping Icon
  Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Sigortalı Kargo

  Theme Shipping Icon
  Ürün İade

  14 Gün Koşulsuz İade ve Değişim

  Theme Shipping Icon
  Güvenli Alışveriş

  Güvenli Alışveriş SSL Koruması

  Theme Shipping Icon
  Destek

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  EN SON ÜRÜN VE FIRSATLARDAN HABERDAR OLUN!

  E mail adresinizi girin ve sizi bütün fırsatlardan haberdar edelim