SEPETİM


  Toplam:
  ₺ 0,00

  Üyelik Sözleşmesi

  Üyelik Sözleşmesi

  www.Ifpirlanta.Com web sitesini ve/veya internet sitesindeki bir bilgiyi kullanmanız ve/yada bu siteye üye olduğunuzda aşağıda yer almakta olan hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız. Sitemizi ziyaretlerinizde bu bölümü de ziyaret etmeniz değişen şartlar hakkında bilgilenmeniz açısından örutubet arz etmektedir. Belirtilen şartları uygun bulmamanız halinde sitemizi kullanmamanız rica olunur. 

     

  TARAFLAR
  a) bir yanda ifpirlanta.Com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Mollafenari, Cağaloğlu Pasajı, Şeref Efendi Sokak No:6 D:Kat:2 D:12, 34120 Fatih/İstanbul adresinde bulunan İf Pırlanta (Bundan böyle "if pırlanta" olarak anılacaktır).
  B) öteki tarafta ifpirlanta.Com internet sitesine (Bundan bu şekilde "İnternet Sitesi" olarak anılacaktır.) üye olan web kullanıcısı (Bundan böyle "Kullanıcı" olarak anılacaktır.) 


  SÖZLEŞMENİN konusu
  İş bu Sözleşme'nin konusu Kullanıcının web sitesini kullanımına ilişkin şartların ve yükümlülüklerin belirlenmesidir. 

   

  3.KULLANIM ŞARTLARI

  3.1. 18 yaşından ufak kişiler web Sitesinden alışveriş yapamazlar. Siteye giriş yapmakla ve/yada üye olmakla kullanıcı 18 yaşından büyük bulunduğunu beyan ve kabul eder. 

  3.2. İnternet Sitesinden alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım fakatçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız. 

  3.3. İnternet sitesinden alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son aşama rahat ve ücretsizdir. 

  3.4. Kullanıcı site kayıt formunda bildirdiği yada daha sonrasında kendisi tarafından güncellenen adres, e-posta, durağan ve mobil telefon hatları ve diğer mesajşim bilgilerinin kanunlar önünde doğru bulunduğunu, if Pırlanta'nın bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğradığı tüm zararları aynen ve derhal tazminle mükellef bulunduğunu, bildirmiş olduğu bilgiler üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya bildirişim, pazarlama, bildirim ve öteki fakatçlarla if Pırlanta'nın kendisine yetişme hakkı bulunduğunu, aksine bir yazılı bildirim yapılmadığı müddetçe işbu sözleşmenin onaylanması ile if Pırlanta'nın yukarıda sayılan iletişim faaliyetlerini gerçekleştirmek amacıyla kendisi ile bildirişime geçebileceğini, bilgilerini kendi pazarlama faaliyetleri çerçevesinde kullanabileceğini kabul eder. 

  3.5. İnternet sitesinde satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca web Sitesinde geçerlidir. 

  3.6. if Pırlanta, internet sitesinde ve bulunması halinde uzantılarında gösterilen fiyatları, görselleri, özellikleri, site kullanım koşullarını ve tüm diğer detayları önceden ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yine düİfleme ve gerekli olması halinde yayına son verme ve durdurma hakkına haizdir. Sitede ve/yada uzantılarında değişiklik yapılması halinde bu değişimler yayımı tarihinde yürürlüğe girecek olup kullanıcı tarafınca siteye girilmesi ve/veya sitenin kullanılması ile iş bu değişimler kabul edilmiş sayılacaktır. İf Pırlanta iş bu kullanma şartlarını istediği vakit ve lüzumlu görmesi halinde değişiklik yapma ve güncelleme hakkını saklı meblağ. 

  3.7. if Pırlanta, dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat ve içerik hatalarından sorumlu olmayıp, hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar. 

  3.8. İnternet sitesinde ve bulunması halinde uzantılarında yer alan ticari markalar, ticari unvanlar, başlıklar, logolar, grafikler, desenler, görseller, genel görünüm, metinler ve sitede kullanılan tüm diğer materyaller, teknik veriler www.Ifpirlanta.Com ve bağlı olduğu İf Pırlanta mülkiyetindedir ve yasal koruma altındadır. Bu site üzerinde sunulan metin ve grafik dosyaları copyright ve/veya müseccel marka kanunlarıyla yahut başka herhangi bir yolla www.Ifpirlanta.Com ait tescilli tasarım olarak korunmaktadır. çünkü internet sitesi ve uzantılarında yer edinen ve yukarıda sayılı aslabir metin veya görsel materyal dahil aslabir unsur önceden izinsiz alınmaksızın kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, if  Pırlanta'nın izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, tekrar üretilemez, başka bir lisansa çevrilemez, posta ile gönderilemez, bilgisayara yüklenip her ne fakatçla olursa olsun kullanılamaz, bağlantı veremez, başka internet sitelerinde kullanılamaz. Bu sayılanlar haricinde bulunan öteki tüm haklar saklı tutulmakla birlikte bu sayılanlara aykırı hareket edilmesi halinde if Pırlanta her türlü hukukî ve cezaî yola başvurma hakkına haiz bulunmaktadır. 

  3.9. İnternet Sitesine ve bulunması halinde uzantılarına girilmesi, sitede yer alan data ve diğer verilerin kullanılması sonucunda her ne sebeple olursa olsun doğabilecek doğrudan ve/yada dolaylı zararlardan if Pırlanta A.Ş. Nin hiçbir hal ve surette sorumluluğu bulunmamaktadır. 

  3.10. İnternet sitesinden if Pırlanta'nın sahibi olmadığı web site/sitelerine bağlantı verilmesi halinde if Pırlanta'nın iş bu site/sitelerin içerikleri ve/veya içerdikleri bağlantılardan hiç bir hal ve surette hukukî/idarî/cezaî ve başkaca sorumluluğu bulunmamaktadır. İş bu bağlantılı sitelere giriş halinde doğabilecek risk tamamen kullanıcıya aittir. 

  3.11. if Pırlanta'nın her ne sebeple olursa olsun Kullanıcı işleminin kesintiye uğraması, silinmesi, kaybolması, işlemde gecikme yaşanması, bilgisayar virüsü kapılması, izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, hırsızlık, kayıtların değiştirilmesi veya kullanılması hususunda hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

  3.12. Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. 

  3.13. Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve peşinden "Havale/EFT yapmış oldum" butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği www.Ifpirlanta.Com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir. 

  3.14. if Pırlanta, www.Ifpirlanta.Com  web sitesinde satışa sunmuş olduğu ürünlerin hepsinin stokunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren fert, e-posta veya telefon vasıtasıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yöntemiyle verildiyse, banka hesabına iade edilir. 

  3.15. Sitemize hatalı, eksik ve yanıltıcı, genel terbiye kuralları ile kamu düİfine ve Türkiye Cumhuriyeti hukuk kurallarına aykırı bilgiler ve ifadeler girildiğinin, 1.18. Maddede sayılan ve bu sayılanlara benzer faaliyetlere girişildiğinin, site ve işletim sisteminin güvenliğini tehdit edici nitelikte faaliyete girişildiğinin, site içeriğindeki bilgilerin değiştirilmeye, silinmeye çalışıldığının ve buna benzer durumların tespit edilmesi halinde kullanıcının sitemize erişim hakkı engellenebilecektir. Bu benzer biçimde faaliyetlere karışan fert ve kurumlar hakkında İf Pırlanta'nın sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme hakkı dahil olmak üzere her türlü hukukî hakkı saklı tutulmaktadır. 

  3.16. Kullanıcının kullanıcı adı ve şifresi şeklinde bilgileri üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşma, diğer kullanıcıların bilgilerine ulaşma ve kullanma hakkı bulunmamaktadır. Kullanıcının buna aykırı hareketinden meydana gelen her türlü zarardan kullanıcı sorumlu bulunmaktadır. Bu tür kullanımlardan kaynaklanan her türlü hukukî/idarî/cezaî sorumluluk kullanıcıya ilişkin olacaktır. 

   

  4.YÜKÜMLÜLÜKLER 

  4.1. Kullanıcı siteyi kullanırken İf Pırlanta'nın sunmakta olduğu hizmetlere ilişkin olarak yayınlayacağı bildirimlere ve başta Türk Ceza Kanunu, Türk Borçlar Kanunu, Türk çağdaş Kanunu, Türk tecim Kanunu, fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Mevzuatı olmak üzere her türlü yasal düİflemeye uygun davranmayı, aykırı kullanım halinde hukukî, cezaî ve idarî her türlü sorumluluğun kullanıcıya ilişik olacağını beyan, kabul ve taahhüt eder. 

  4.2. Kullanıcı internet sitesini genel ahlaka aykırı, kamu düİfini bozmaya yönelik, başkalarını rahatsız edici şekilde yasalara aykırı bir amaç uğruna kullanamaz. 

  4.3. İf Pırlanta'nın, kullanıcının 4.1. Madde ile sayılan yükümlülüklere ve/yada burada sayılı olmamakla beraber sitede belirtilmiş genel kurallara uygun davranmadığının tespiti halinde kullanıcının site kullanımını süreli/süresiz engelleme ve/veya hesabını kapatma, sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme hakkı bulunmaktadır. 

  4.4. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi sebebiyle İf Pırlanta'nın uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya yönetimsel/adli para cezaları için Kullanıcıya aynen rücû hakkı bulunmuş olduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder. 

  4.5. Kullanıcı üyeliğini iptal etmek istemesi halinde üyelik iptal işlemini site üzerinden gerçekleştirebilecektir. Üyeliğin iptal edilmesi halinde kullanıcının siteye giriş yetkisi kaldırılacaktır. 

  4.6. Kullanıcının İf Pırlanta ile yaptığı her türlü yazışmanın saklanması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup iş bu yazışmaların silinmesi ve/yada kaybolmasından İf Pırlanta aslabir hal ve surette sorumlu tutulamaz. 

  4.7. Kullanıcının hesabını bittirması halinde İf Pırlanta hesaba ilişkin detayları silme hakkını saklı meblağ. Kullanıcının hal böyle olunca İf Pırlanta'nın hiçbir hal ve surette hak ve tazminat isteme hakkı bulunmamaktadır. 

  4.8. Kullanıcının öteki kullanıcılarla ilişkisi tamamen kendisinin sorumluluğunda olup, kullanıcı diğer kullananların ve/yada üye olmaksızın siteyi kullanan kimselerin siteyi kullanımını önleyici/zorlaştırıcı faaliyetlerde (spam, virus, truva atı vb.) ve işlemlerde bulunamaz. Aksi şekilde suç duyurusunda bulunma ve resmi makamlardan sualşturma talebi gelmesi halinde kullanıcının kimlik bilgilerinin açıklanması hakkı saklı tutulmakla İf Pırlanta'nın kullanıcı hesabını bittirma ve doğmuş/doğacak her türlü zararının tazminini talep hakkı bulunmaktadır. 

  4.9. İf Pırlanta web sitesinin virüs vb. Yazılımları içermemesi amacıyla önlem almış olmasına rağmen kullanıcıların nihai korumayı sağlamak üzere virüs koruma programı tedarik etmesi gerekmektedir. Kullanıcının web sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm zararlardan kullanıcı sorumluluğu bulunmaktadır. 

  4.10. İf Pırlanta, iş bu sözleşme hükümlerinde bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak değişim yapma, Kullanıcılara sağlanan hizmetleri sürekli/geçici olarak durdurma, içeriğini değişiklik yapma hakkını saklı meblağ. İf Pırlanta, belirtilen hususlarda değişiklik yapması halinde güncel durumu sitede yayınlayacaktır. Güncel kullanım şartları internet sitesinde yayınlanması ile uygulanabilir hale gelecektir. 

  4.11. İf Pırlanta, kullanıcının kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde yasal gerekliliklere uygun hareket etmek ve/veya İf Pırlanta'nın haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için lüzumlu olduğunda dürüstlük kuralları çerçevesinde açıklayabilecektir. 

  4.12. İnternet sitesinde Kullanıcılar tarafınca beyan edilen, kullanılan düşünce ve düşünceler, tamamen kullanıcıların kişisel görüşleri olup görüş sahibini bağlar. İf Pırlanta'nın Kullanıcı tarafından beyan edilen düşünce ve görüşler sebebiyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle Kullanıcının uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

  4.13. Kullanıcının iş bu sözleşme hükümlerine aykırı faaliyetinin tespiti halinde kullanıcının sözleşmesi İf Pırlanta tarafınca bildirim yapılmaksızın tek taraflı olarak feshedilebilecektir. 

  4.14. Taraflar, İf Pırlanta'ya ilişkin tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır kanıt olarak, mevzuata uygun şekilde esas alınacağını ve söz mevzusu kayıtların bir kanıt sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder. 

   

  5.YÜRÜRLÜK

  İş bu kayıt formunun doldurup onaylaması yahut bu sitenin kullanılarak hizmet alınması yahut sipariş verilmesi ile Kullanıcı iş bu sözleşmeye uymayı beyan, kabul ve taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme üyeliğin sona ermesi ile yada işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarmaya gerek kalmaksızın İf Pırlanta tarafından tek taraflı olarak feshedilebilecektir.

   

  6.YETKİLİ MAHKEME 

  Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır. 

   

  7.TEBLİGAT 

  7.1. Kullanıcının İf Pırlanta'ya bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir. Bu elektronik posta adresinin kullanılarak Kullanıcıya yapılan her türlü bildirimin Kullanıcıya postanın gönderilmesinden 1 gün sonrasında ulaştığı kabul edilir. 

  7.2. Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişimleri yazılı olarak öteki tarafa 5 (beş) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler. 

   

  Kullanıcı, bu kullanıcı sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını, bu onaylamadan sonrasında kendisine gönderilen tüm ticarî içerikli gönderilere muvafakati bulunduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.

   

   

  Theme Shipping Icon
  Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Sigortalı Kargo

  Theme Shipping Icon
  Ürün İade

  14 Gün Koşulsuz İade ve Değişim

  Theme Shipping Icon
  Güvenli Alışveriş

  Güvenli Alışveriş SSL Koruması

  Theme Shipping Icon
  Destek

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  EN SON ÜRÜN VE FIRSATLARDAN HABERDAR OLUN!

  E mail adresinizi girin ve sizi bütün fırsatlardan haberdar edelim