SEPETİM


  Toplam:
  ₺ 0,00

  Yüzük Ölçüsü Belirleme

  Bu konuda size ilk tavsiyemiz yüzük ölçüsünü doğru olarak öğrenme imkanınız yok ise ölçü alanına 0 (sıfır) yazmanız olacaktır. Yüzük ölçüleri çok hassas aralıklarla değiştiği için tahmini olarak ileteceğiniz ölçünün hatalı olma ihtimali çok çok yüksektir. Siz "0" olarak ilettiğinizde yüzük standart ölçülerde (ortalama bir parmak kalınlığına göre) gönderilecektir. Yüzüklerin standart ölçüleri, genellikle 12-16 ölçü aralığındadır ve modele göre de farklılık göstermektedir.

  Yüzüğü hediye olarak alıyorsanız, hediyenizi verdikten sonra yüzük ölçüsü konusunda ücretsiz olarak tekrar yardımcı olacağız. Aldığınız yüzük küçük ya da büyük gelirse lütfen bizimle irtibata geçin. Yüzüğünüzü istediğiniz ölçüde ve 1-2 gün içinde yeniden teslim edeceğiz. Mağazamıza uğrama imkanınız var ise birkaç saat içinde de çözüm üretebiliriz.

  Eğer yüzüğü kendiniz için alıyorsanız ya da kullanacak kişinin farklı bir yüzüğünü elde edebilirseniz, bir kuyumcu mağazasına uğrayarak yüzük ölçüsünü öğrenmek en iyi çözüm olacaktır.

  Dilerseniz siparişiniz öncesinde ya da sonrasında ulaşarak yüzük ölçüsüyle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Theme Shipping Icon
  Ücretsiz Kargo

  Ücretsiz Sigortalı Kargo

  Theme Shipping Icon
  Ürün İade

  14 Gün Koşulsuz İade ve Değişim

  Theme Shipping Icon
  Güvenli Alışveriş

  Güvenli Alışveriş SSL Koruması

  Theme Shipping Icon
  Destek

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  EN SON ÜRÜN VE FIRSATLARDAN HABERDAR OLUN!

  E mail adresinizi girin ve sizi bütün fırsatlardan haberdar edelim